تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ انتشار : 21 شهر 1396 - 11:02  |  
کد مطلب: 8018
عضوشورای اسلامی شهرسرایان گفت: شهرستان سرایان بعنوان یکی ازکانونهای بزرگ کم آبی منابع آبی شناخته شده که مقابله با این بحران وساختن شهری آباد وخانه ای آباد همت شهروندان ومسئولین شهرستان را می طلبد

سیدجوادفنایی عضوشورای اسلامی شهرسرایان صبح امروز درگفت وگوبا سرایان بیدارگفت:هموطنان فهیم وشهروندان سرایانی باید بدانند کشورعزیزمادرگیر بحران های کم آبی، ریزگردها، زباله و تخریب محیط زیست،رکود اقتصادی و بحران های فراوان دیگری است که همت فردفردهموطنان ومسئولین برای ساختن شهری آباد و خانه ای آبادرا می طلبد.
وی افزود: مدیران ومسئولین شهری درقبال مردم و جامعه و ترویج روحیه مطالبه گری مردم ازمسئولین و نیز مسئولیت مردم درقبال جامعه و فرهنگ سازی دراین زمینه را بایدجدی بگیرند وپاسخ مناسبی دراین خصوص به مردم ارائه نمایند.
عضوشورای اسلامی شهرسرایان اظهارکرد:. ازآنجایی که انسان اشرف مخلوقات است؛ تفاوت او با بقیه موجودات عالم در شناخت وی ازمحیط پیرامون و تفکردرخصوص تغییر شرایط نامناسب به سمت شرایط مطلوب می باشد. ما در قبال یکدیگر، جامعه، و دیگر موجودات هستی و همچنین در قبال محیط زیست و به طور کلی جهان پیرامون خود مسئول بوده و بایستی برای آنها ارمغان آور آرامش باشیم.
 فنایی گفت:دراین راه بایستی تا شناخت خود را ازمحیط پیرامون افزایش دهیم و تمام تلاش خود را در راستای فراهم کردن بهترین ملزومات زندگی در شرایطی آرام و استاندارد به کار گیریم.
وی خاطرنشان کرد:باید تا برای آینده برنامه ریزی داشته باشیم که این مسئله خود مستلزم همکاری ای جمعی می باشد. بدانیم که هر اتفاقی دوبارمی افتد؛ بار اول در ذهن آدمی و پس از آن در واقعیت، پس به اتفاقاتی که درفکروذهنمان می افتد؛ با دقت نظر بیشتری بنگریم.
عضوشورای اسلامی شهرسرایان بیان داشت: امیدوارم روی کار آمدن شورای جدید درشهر سرایان ومابقی شهرهای کشور عزیزمان، با همت و پیگیری هموطنان و همشهریان صبور و شکیبا همچون گذشته، در سایه تعاملی سازنده از جنس خدمتگزاری و به دورازاختلافات جناحی وسیاسی درمیان مسئولین بزرگوار، سرآغازتحولی بزرگ برای شهر عزیز مان - سرایان- بوده و ارمغان آور آرامش و رفاه در زمینه های اقتصادی، معیشتی، زیست محیطی، فرهنگی، اجتماعی و ... برای تمامی همشهریان گرامی باشد.وبرای خدمت بیشتربه مردم کمرهمت راببندند.
فنایی تصریح کرد:مطمئنا تلاش خواهیم نمود تا هیئت رئیسه شورای اسلامی پنجم بر اساس آرامش، تعامل و وحدت رویه چیدمان شود وعلاوه بر آن سعی خواهد شد تا شهرداری با تجربه، با دانش و تخصص های لازم، و با انگیزه و در عین حال خدمتگزار به مردم انتخاب گردد تا با پیگیری مصوبات شورای آینده و بکارگیری خلاقیت های موثر بتواند راه گشای مسائل و برطرف کننده کمبود ها و نقاط ضعف در زمینه های عمرانی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، تفریحی شهر عزیزمان سرایان  باشد.
انتهای پیام

نظر شما